Video Sources 117 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Offering to the Storm

Offering to the Storm

Jul. 24, 2020Spain139 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të errëta që vënë në rrezik njerëzit pranë saj.

Offering to the Storm
Original title Ofrenda a la tormenta
IMDb Rating 6.3 1,042 votes
TMDb Rating 6.4 56 votes

Similar titles

No One Killed Jessica
The Child Remains
Wanted
The Girl from the Naked Eye
Black Beach
High Life
Sherlock: The Abominable Bride
Olympus Has Fallen
Death Proof
Lethal Weapon 3
A Dark Truth
Good Time