Video Sources 15 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
On the Rocks

On the Rocks

Oct. 02, 2020USA97 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Në këtë komedi rreth plakjes, martesës, dhe të lidhjes të brishtë mes prindërve dhe fëmijëve të rritur, Laura, e martuar dhe nënën e dy vajzave ka krijuar dyshime se burri i saj që po përpiqet të rritet në karrierë, mund të ketë një lidhje me një kolege, një spekulim i inkurajuar nga babai i saj.

 

On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
On the Rocks
Original title On the Rocks
IMDb Rating 6.5 7,824 votes
TMDb Rating 6.3 95 votes

Similar titles

Babel
American Ninja 2: The Confrontation
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Lawless
Missing Link
Sleepy Hollow
Coastal Elites
Scary Movie 5
Uje dhe Zjarr
Xhorxhi Kuriozi
Chaos
Cinderela Pop