Video Sources 605 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
One Buck

One Buck

Sep. 22, 2017USA89 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Nje ekzaminim i jetës së të ashtuquajturit “pëshpëritësi i kuajve”, Bak Branaman, i cili u shërua nga trauma e fëmijërisë, abuzimi, që të bëhej një ekspert i marrëdhënieve mes kuajve dhe njerëzve.

Original title One Buck
IMDb Rating 7.2 311 votes
TMDb Rating 10

Similar titles

Uje dhe Zjarr
Talaash
Snatch
The Last Five Years
Love & Friendship
The Kings of Summer
Payback
Reasonable Doubt
The Cold Light of Day
Assassination Games
A Bittersweet Life
Isolation