Video Sources 81 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
One Night in Bangkok

One Night in Bangkok

Six Hours. Five Hits. Who Will Survive?Aug. 25, 2020USA105 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një hitman i quajtur Kai fluturon për në Bangkok, armatoset dhe merr një taksi. Ai i ofron shoferes një shumë parash që ajo të bëhet shoferja e tij për gjithë natën. Por pasi ajo kupton se Kai po kryen vrasje pas ç’do ndalese, është shumë vonë për t’u larguar. Ndërkohë që një detektiv policie i është vënë nga pas për ta kapur.

One Night in Bangkok
One Night in Bangkok
One Night in Bangkok
One Night in Bangkok
Original title One Night in Bangkok
IMDb Rating 4.5 240 votes
TMDb Rating 7.2 59 votes

Director

Cast

Similar titles

The Lincoln Lawyer
Coriolanus
Children of Men
Luce
Distorted
Brothers
The Matador
Sleepy Hollow
Outlaws Don’t Get Funerals
The Caller
Outside the Wire
The Uninvited