Video Sources 14 Views

  • Shikovidmoly.net
One Second Champion

One Second Champion

Mar. 11, 2021Hong Kong98 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Çfarë ndryshimi sjell një sekondë? Ndryshimin midis jetës dhe vdekjes? Një baba i vetëm mëson se duhet të përdorë fuqinë e tij për të parashikuar të ardhmen në një sekondë. Kur aftësia e tij zbulohet, një tifoz boksi e bind atë që ta përdorë fuqinë e tij në ringun e boksit.

 

One Second Champion
One Second Champion
Original title 一秒拳王
IMDb Rating 7 257 votes
TMDb Rating 6 3 votes

Similar titles

Drift
Little Miss Sunshine
I Declare War
The Bomber
Jojo Rabbit
After the Sunset
The Platform
A Futile and Stupid Gesture
The Lazarus Project
7 Khoon Maaf
The Spectacular Now
Tiger