Video Sources 104 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
One-Way to Tomorrow

One-Way to Tomorrow

Jun. 19, 2020Turkey90 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë të vërtetën, por që vuan po njësoj si ai dhe është nisur në të njëjtin drejtim.

One-Way to Tomorrow
One-Way to Tomorrow
Original title Yarına Tek Bilet
IMDb Rating 5.7 2,363 votes
TMDb Rating 6 11 votes

Similar titles

Bota e lodrave 2
Mary Shelley
Y Tu Mamá También
Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
The Grinch
The Intern
Meri Pyaari Bindu
Dirt Music
The Three Stooges
The Great Beauty
Keys to the Heart
Sadece Sen aka Only You