Video Sources 62 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
Open Grave

Open Grave

The moment you wake up, the nightmare begins.Aug. 13, 2013USA102 Min.Unrated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që e kishin shpëtuar atë, ose nëse ai vetë është vrasësi.

 

Open Grave
Open Grave
Original title Open Grave
IMDb Rating 6.2 27,555 votes
TMDb Rating 5.9 456 votes

Similar titles

Street Fighter
Sea Fever
The Housemaid
After the Dark
Assimilate
Train to Busan
Sniper: Ultimate Kill
Yeh Saali Aashiqui
Trauma Center
Serenity 2005
Nightcrawler
The Blackcoat’s Daughter