Video Sources 819 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Over the Top

Over the Top

Some fight for money... Some fight for glory... He's fighting for his son's love.Feb. 13, 1987USA93 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, të cilën e ka braktisur 10 vjet më parë, ai përpiqet të rregullojë marrëdhëniet me të birin. Mes luftës me gjyshin e djalit dhe përpjekjes për të bërë për vete të birin, do t’i duhet të kalojë shumë sfida…

Over the Top
Over the Top
Over the Top
Over the Top
Over the Top
Over the Top
Over the Top
Over the Top
Over the Top
Original title Over the Top
IMDb Rating 5.7 42,072 votes
TMDb Rating 5.8

Director

Cast

Sylvester Stallone isLincoln Hawk
Lincoln Hawk
Robert Loggia isJason Cutler
Jason Cutler
Rick Zumwalt isBob Hurley
Bob Hurley
David Mendenhall isMichael Cutler/Michael Hawk
Michael Cutler/Michael Hawk
Bruce Way isJohn Grizzly
John Grizzly
Sam Scarber isHarry Bosco
Harry Bosco
Chris McCarty isTim Salanger
Tim Salanger
Allan Graf isCollins
Collins

Similar titles

The Assault
Victor Frankenstein
The Danish Girl
A Long Way Down
Mohenjo Daro
Don 2
Philomena
The Prince
The Marine 6: Close Quarters
Shooter
Hemel
EXPO