Video Sources 62 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Paagal

Paagal

Aug. 14, 2021India135 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Premi është një djalë i veçantë, i cili tërhiqet prej çdo vajzë më shumë nga pamja sesa nga dashuria. Por kjo derisa gjen dashurinë e tij të vërtetë dhe përballet me sfidat që ajo sjell për ta mbajtur atë të suksesshme.

 

Paagal
Paagal
Original title పాగల్
IMDb Rating 6.2 1,176 votes

Similar titles

Frozen in Love
Jump In!
Detective Chinatown 2
Thelma
Harold & Kumar Go to White Castle
Fired Up!
Sleeping with Other People
Hotel Transilvania 2
Cinderella Man
Madha
In Order of Disappearance
Monster House