Video Sources 251 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Pain and Glory

Pain and Glory

Mar. 22, 2019Spain114 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një regjisor filmash reflekton për zgjedhjet që ka bërë në jetë ndërkohë që e shkuara dhe e tashmja përplasen me njëra tjetrën përballë tij.

Pain and Glory
Pain and Glory
Pain and Glory
Pain and Glory
Pain and Glory
Pain and Glory
Pain and Glory
Original title Dolor y gloria
IMDb Rating 7.7 24,242 votes
TMDb Rating 7.6 580 votes

Director

Cast

Antonio Banderas isSalvador Mallo
Salvador Mallo
Asier Etxeandia isAlberto Crespo
Alberto Crespo
Leonardo Sbaraglia isFederico Delgado
Federico Delgado
Nora Navas isMercedes
Mercedes
Julieta Serrano isOld Jacinta
Old Jacinta
Asier Flores isYoung Salvador
Young Salvador
Susi Sánchez isPious Woman from Paterna
Pious Woman from Paterna

Similar titles

The Lady in the Van
Disconnect
Time Freak
Shut In
Love n’ Dancing
Seberg
Water and Fire
The Illusionist
The Aftermath
The Lost Bladesman
Step Up All In
Fools