Video Sources 164 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar

Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar

Mar. 12, 2021Turkey96 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Mehmeti është një shok i dashur që drejton një magazinë mbeturinash të ngurta në një lagje të varfër të stambollit. Ai ndihmon të gjithë ata që janë nevojë veçanërisht fëmijët dhe adoleshentët e pastrehë pasi edhe ai vetë është një i tillë.

 

Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar
Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar
Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar
Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar
Paper Lives a.k.a Kagittan Hayatlar
Original title Kağıttan Hayatlar
TMDb Rating 7.8 7 votes

Similar titles

Billionaire Boys Club
Desire
Shiva Baby
My Wife Is a Gangster 3
Don’t Move
Life in a Year
Kumiko, the Treasure Hunter
The Wall
Dear John
Get Carter
Disconnect
Schindler’s List