Video Sources 796 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Paper Towns

Paper Towns

Get Lost. Get Found.Jun. 18, 2015USA109 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pas një nate të mbushur plotë me aventura, vajza që Kuentini kishte dashur gjatë gjithë jetës së tij, Margo, zhduket, duke lënë pas gjurmë që Kuentini dhe shokët e tij i ndjekin ku së shpejti do ta shohin veten në një udhëtim që do të jetë udhëtimi i jetës së tyre.

Paper Towns
Paper Towns
Paper Towns
Paper Towns
Paper Towns
Original title Paper Towns
IMDb Rating 6.3 76,975 votes
TMDb Rating 6.1 2,016 votes

Director

Cast

Nat Wolff isQuentin Jacobsen
Quentin Jacobsen
Cara Delevingne isMargo Roth Spiegelman
Margo Roth Spiegelman
Justice Smith isMarcus 'Radar' Lincoln
Marcus 'Radar' Lincoln
Austin Abrams isBen Starling
Ben Starling
Halston Sage isLacey Pemberton
Lacey Pemberton
Cara Buono isConnie Jacobsen
Connie Jacobsen
Meg Crosbie isRuthie Spiegelman
Ruthie Spiegelman
Caitlin Carver isBecca Arrington
Becca Arrington

Similar titles

Pet Sematary
Togo
On the Basis of Sex
The Childhood of a Leader
Flora
Pitbull. Ostatni pies
Baadshah
The Devil to Pay
Zero Dark Thirty
Red Shoes and the Seven Dwarfs
211
Elles