Video Sources 57 Views

  • Shikoevoload.io
Parallel Minds

Parallel Minds

Free the Past. Save the Future.Sep. 01, 2020Canada86 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Në prag të nxjerrjes në treg të Syrit të Kuq 2, një lente që regjistron të dhëna dhe rishfaq kujtime të harruara, Margo, një studjuese e Departamentit të Kujtesës zbulon për vrasjen e themelueses së programit. Ajo bashkohet me Tomasin, një detektiv në arrati të së shkuarës së tij, për të zbuluar të fshehtat që mban kjo shpikje futuriste.

 

Original title Parallel Minds
IMDb Rating 6.7 759 votes
TMDb Rating 7.3 3 votes

Director

Cast

Greg Bryk isThomas Elliott
Thomas Elliott
Neil Napier isConrad Stallman
Conrad Stallman
Michelle Thrush isElise Perrot
Elise Perrot

Similar titles

Point Blank
Memento
Our Kind of Traitor
Countdown
Head Count
Blind Horizon
Deadfall
Max Cloud
Raajneeti
Control 2003
True Fiction
Money