Video Sources 1086 Views

  • Shikoevoload.io
Part-time Spy

Part-time Spy

An eye for an eye, a scam for a scam, who said interns are intern?Mar. 16, 2017South Korea117 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një 35-vjeçare e dëshpëruar Young-sil është  e gatshëm për punë me orar të plotë. Dhe më në fund merr një telefonatë nga Departamenti i Sigurisë Kombëtare si praktikante. Por gëzimi i saj nuk zgjat shumë dhe së shpejti kërkohet të largohet. Pasi një aksidenti që e pëson ajo zbulon një sekret për shefin e saj dhe ajo sugjeron një marrëveshje të punës me kohë të plotë për ta ndihmuar atë; spiun sekret.

Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Part-time Spy
Original title 비정규직 특수요원
IMDb Rating 5.7 156 votes
TMDb Rating 6.5

Similar titles

Damat Takimi-Shokët e dhëndrrit
Chappie
Life of the Party
EuroTrip
House of the Rising Sun
The Anomaly
Battle of the Damned
Bethoven 5
Vixen: The Movie
Entrapment
Bastille Day
Flora & Ulysses