Video Sources 135 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Party Hard, Die Young

Party Hard, Die Young

Mar. 22, 2018Austria90 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një grup maturantësh diplomohen dhe largohen nga Kroacia për të shijuar “festën e jetës së tyre”. Por ky udhëtim shndërrohet në një udhëtim tmerri, nga i cili jo të gjithë do të kthehen.

Party Hard, Die Young
Party Hard, Die Young
Original title Die letzte Party deines Lebens
IMDb Rating 5.8 687 votes
TMDb Rating 5.3 9 votes

Similar titles

Better Watch Out
WΔZ
The Vast of Night
Breaking Surface
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Untraceable
The 9th Life of Louis Drax
House of the Rising Sun
De Premier
We Need to Talk About Kevin
Trench 11
Luce