Video Sources 739 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Passion

Passion

No backstabbing. Just businessSep. 07, 2012France100 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Izabela, një punonjëse e re në një agjenci ndërkombëtare reklamash dhe shefja e saj manipuluese, ambiciozja Kristinë, kalojnë nga të paturit një marrëdhënie erotike në të urryer njëra-tjetrën në masa të paimagjinueshme, siç është vjedhja e meritave, turpërimi në publik… e deri në vrasje

Passion
Passion
Passion
Passion
Original title Passion
IMDb Rating 5.3 18,079 votes
TMDb Rating 5.1 140 votes

Director

Cast

Rachel McAdams isChristine Stanford
Christine Stanford
Noomi Rapace isIsabelle James
Isabelle James
Paul Anderson isDirk Harriman
Dirk Harriman
Rainer Bock isInspector Bach
Inspector Bach
Benjamin Sadler isProsecutor
Prosecutor
Frank Witter isUsher Theatre
Usher Theatre
Leila Rozario isWoman in Elevator
Woman in Elevator

Similar titles

Torrente 4: Lethal crisis
7 Minutes
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden
Maze Runner: The Death Cure
Hum Tum
Memoirs of a Geisha
Roma
Breaking Surface
Hagazussa
Legends of the Fall
Moonrise Kingdom
One Night Stand