Video Sources 1048 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Paul Blart: Mall Cop 2

Paul Blart: Mall Cop 2

Vegas has a new high roller.Apr. 16, 2015USA94 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Gjashtë vite duke ruajtur qendrat tona tretare, Paul Blart ka fituar një udhëtim të merituar. Ai niset drejt Vegasit me vajzën e tij, por siguria nuk pushon kur rreziqet shfaqen.

Paul Blart: Mall Cop 2
Paul Blart: Mall Cop 2
Paul Blart: Mall Cop 2
Paul Blart: Mall Cop 2
Paul Blart: Mall Cop 2
Original title Paul Blart: Mall Cop 2
IMDb Rating 4.4 24,765 votes
TMDb Rating 5.3 422 votes

Director

Andy Fickman
Director

Cast

Kevin James isPaul Blart
Paul Blart
Raini Rodriguez isMaya Blart
Maya Blart
Eduardo Verástegui isEduardo Furtillo
Eduardo Furtillo
Daniella Alonso isDivina Martinez
Divina Martinez
Neal McDonough isVincent Sofel
Vincent Sofel
Loni Love isDonna Ericone
Donna Ericone
Gary Valentine isSaul Gundermutt
Saul Gundermutt

Similar titles

Occupation
Guardians of the Galaxy Vol. 2
Snow White’s New Adventure
The Tourist
The Way Back
Dora and the Lost City of Gold
Admiral
Ocean’s Eight
Tracers
The Shadow Effect
The Legend Is Born: Ip Man
Ernesti dhe Celestina