Video Sources 71 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Paydirt

Paydirt

Bury the past and find the cashAug. 07, 2020USAPG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një ish i burgosur del me liri me kush nga burgu dhe takohet me shoqërinë e vjetër për të gjetur një thesar që kishin vjedhur. Ndërkohë një sherif i vjetër dhe një kartel droge i ndjekin ata hap pas hapi për të mbyllur çështjen e nisur vite më parë.

Paydirt
Paydirt
Original title Paydirt
TMDb Rating 5.7 3 votes

Director

Cast

Similar titles

The Apparition
Confidence
Last Moment of Clarity
Underwater
Distorted
Strangerland
Damascus Cover
All Light Will End
Churchill
The Big White
Astral
Masterminds