Video Sources 225 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Peel

Peel

There's no roadmap to finding your true familyFeb. 07, 2019UK101 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

I braktisur nga babai në moshën 5-vjeçare dhe i rritur në izolim nga dashuria e nënës së tij tëpër mbrojtëse, e vetmja jetë që Pill ka parë ndonjëherë, është shtëpia e tij e fëmijërisë. Pas vdekjes së nënës Pill i paditur vihet në kërkim të vëllezërve të tij.

Peel
Peel
Original title Peel
IMDb Rating 6.0 347 votes
TMDb Rating 5.7 9 votes

Similar titles

Bone Tomahawk
Bull
TMNT
Darling Nikki
The Berlin File
Bota e serfit 2
Kill Your Friends
The Truth
Long Day’s Journey Into Night
Men, Women & Children
Step Up
Krishtlindjet e Pufëve