Video Sources 103 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Perdida

Perdida

Never stop searchingApr. 19, 2018Argentina103 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.

Perdida
Perdida
Original title Perdida
IMDb Rating 5.6 3,588 votes
TMDb Rating 6.1 140 votes

Director

Javier Petit
Director

Cast

Similar titles

1987: When the Day Comes
The King’s Speech
Rush Hour 3
Warning Shot
The Boy in the Striped Pajamas
The Tribes of Palos Verdes
Fish Tank
The Italian Job
Young Adult
Fast & Furious
The Gangster, The Cop, The Devil
Tik Tok