Video Sources 28 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Phobias

Phobias

Feb. 28, 2021USA85 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pesë pacientë të rrezikshëm, që vuajnë nga fobi ekstreme në një institucion testimi qeveritar, vihen në provën përfundimtare, nën mbikëqyrjen e një mjeku të çmendur dhe përpjekjen e tij për të armatosur frikën.

 

Phobias
Original title Phobias
IMDb Rating 3.7 213 votes
TMDb Rating 5.7 13 votes

Similar titles

Marionette
Lethal Weapon
Game Night
No Beast So Fierce
Submergence
The Golden Glove
Creature
G.I. Joe: The Rise of Cobra
Five Minutes of Heaven
River Runs Red
Wolf
One Missed Call