Video Sources 811 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikowaaw.tv
Piranha 3D

Piranha 3D

There's something in the water.Aug. 20, 2010USA88 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Çdo vit, popullata e qytezës Liqeni Viktoria shpërthen nga 5,000 vetë në 50,000 vetë për pushimet e pranverës, një rebelim pijesh alkoolike dhe gallatash në diell. Por këtë vit, ka diçka më tepër për t’u shqetësuar sesa dhimbja e kokës pas një nate dehjeje dhe ankesat e pleqve: një lloj i ri terrori është gati të lihet i lirë në Liqenin Viktoria. Pasi një lloj peshku mishngrënës prehistorik lihet i lirë, një grup i pafat të huajsh duhet të bëhet së bashku për të parandaluar veten të bëhet ushqimi i këtyre banorëve të rinj me dhëmbë si brisqe…

Piranha 3D
Piranha 3D
Piranha 3D
Piranha 3D
Piranha 3D
Piranha 3D
Piranha 3D
Original title Piranha 3D
IMDb Rating 5.5 76,994 votes
TMDb Rating 5.3

Director

Cast

Elisabeth Shue isJulie Forester
Julie Forester
Adam Scott isNovak Radzinsky
Novak Radzinsky
Jerry O'Connell isDerrick Jones
Derrick Jones
Steven R. McQueen isJake Forester
Jake Forester
Jessica Szohr isKelly Driscoll
Kelly Driscoll
Ving Rhames isDeputy Fallon
Deputy Fallon
Dina Meyer isPaula Montellano
Paula Montellano
Richard Dreyfuss isMatthew Boyd
Matthew Boyd
Christopher Lloyd isHenry Goodman
Henry Goodman

Similar titles

Don’t Hang Up
Saw V
Marriage Story
Teen Beach Movie
Halloween
The Gallows Act II
Action Jackson
Cheeky
The Woman in Black 2: Angel of Death
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me
Blue Jasmine
Shrek the Halls