Video Sources 173 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Piranhas

Piranhas

The kids are out to playFeb. 14, 2019Italy105 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një bandë djemsh adoleshentë kërcasin rrugët e Napolit të armatosur me armë në ndore dhe AK-47 duke pritur ofertat e bosëve të tyre, e duke u ndeshur me bandat e tjera të Napolit.

Piranhas
Piranhas
Piranhas
Piranhas
Piranhas
Original title La paranza dei bambini
IMDb Rating 6.4 2,883 votes
TMDb Rating 6.8 276 votes

Similar titles

Ajami
Uncorked
mother!
The Perfection
High Flying Bird
Fitoor
The Nightingale
Flavors of Youth
A Single Shot
Rememory
A Vigilante
Disturbing the Peace