Video Sources 292 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoupvid.co
Point Blank

Point Blank

A hell of a day. A hell of a pair.Jul. 12, 2019USA86 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Të vendosur përballë bandave rivale dhe policëve të korruptuar, një infermier i urgjencës dhe një kriminel duhet të punojnë së bashku për të mbijetuar.

Point Blank
Point Blank
Point Blank
Point Blank
Original title Point Blank
IMDb Rating 5.7 3,486 votes
TMDb Rating 6 65 votes

Similar titles

Angels & Demons
Hold the Dark
Muay Thai Giant
13
I Spit on Your Grave
In the Trap
Eye in the Sky
Ant-Man and the Wasp
Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden
The Beast
Vivarium
Arkansas