Video Sources 223 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Polterheist

Polterheist

Sep. 30, 2018UK86 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dy gangsterëve u janë dhënë 72 orë për të gjetur se ku janë paratë e vjedhura të shefit të tyrë. Wshtë vetëm një njeri që mund t’ua tregoj, por ata e kanë vrarë. Për të gjetur paratë dhe për të mos vdekur, ata lidhen me një telepatike që mund të flasë me të vdekur.

Polterheist
Original title Polterheist
IMDb Rating 4.4 241 votes
TMDb Rating 3 1 votes

Director

Cast

Similar titles

Toy Gun
The Secret in Their Eyes
Shaolin Soccer
Wild City
Tim Timmerman: Hope of America
Out of Time
Helios
King of Thieves
Perfect Strangers
Assassins Run
Un fantastico via vai
The Bank Job