Video Sources 259 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Possum

Possum

Can you spy him deep within? Little possum. Black as sin.Oct. 26, 2018UK85 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pas kthimit në shtëpinë e tij të fëmijërisë, një aktor kukullash për fëmijë i poshtëruar, detyrohet të përballet me njerkun e tij të ligë dhe sekretet që e kanë torturuar gjatë gjithë jetës.

Possum
Possum
Possum
Possum
Possum
Possum
Possum
Possum
Possum
Possum
Original title Possum
IMDb Rating 5.5 2,315 votes
TMDb Rating 6.2 45 votes

Director

Cast

Pamela Cook isMother in Park
Mother in Park
Simon Bubb isMr. Evans
Mr. Evans
Ryan Enever isMichaels Uncle
Michaels Uncle

Similar titles

Take Shelter
Thadam
Loving Pablo
Dirty Work
Unforgettable
Christmas Jars
Still Here
Eternal Beauty
Wrong Turn
Portrait of a Beauty
Sea Fever
Molly’s Game