Video Sources 724 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Predators

Predators

Fear is RebornJul. 03, 2010USA107 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një grup luftëtarësh elitar shkojnë në një xhungël të pashkelur nga këmba e njeriut dhe gjuhen nga gjahtarë alienë…

Predators
Predators
Predators
Predators
Predators
Predators
Predators
Predators
Predators
Predators
Original title Predators
IMDb Rating 6.4 183,496 votes
TMDb Rating 6

Director

Cast

Alice Braga isIsabelle
Isabelle
Danny Trejo isCuchillo
Cuchillo
Carey Jones isTracker Predator
Tracker Predator
Brian Steele isBerserker Predator / Falconer Predator
Berserker Predator / Falconer Predator

Similar titles

Agent Vinod
Harry Potter and the Order of the Phoenix
The Burrowers
Code of Honor
Taxi 2
SPL 2: A Time for Consequences
Death Race
Spare Parts
Supernova
Yakuza: Like a Dragon
Freelancers
Reclaim