Video Sources 35 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikohxfile.co
Prisoner X

Prisoner X

Apr. 15, 2016Canada90 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Teksa shtete me fuqi botërore janë në luftë, një agjent i CIA-s futet në një burg të mshehtë nën-tokësor për të marrë në pyetje një terroris i cili udhëton në kohë dhe që mund të jetë përgjegjës për situaten e momentit…

 

Prisoner X
Prisoner X
Prisoner X
Prisoner X
Original title Prisoner X
IMDb Rating 5.1 687 votes
TMDb Rating 5.4 15 votes

Director

Gaurav Seth
Director

Cast

Romano Orzari isPrisoner X / Ramiro
Prisoner X / Ramiro
Nigel Bennett isPresident Charles Turner
President Charles Turner

Similar titles

The Night Crew
Munich
A Violent Separation
Rim of the World
Eagle Eye
Walking Tall
Mindhunters
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
Don’t Listen
Bird Box
Above Suspicion
Daredevil