Video Sources 110 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Proceder

Proceder

Nov. 29, 2019Poland139 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Historia e reperit Tomaz Çada, me shpirtin e një poeti dhe prirjen për t’u ngatërruar në telashe serioze. Çada, i vërtetë dhe i sinqertë ndaj dhimbjes në tekstet e tij, vdiq në rrethana të pashpjegueshme, duke tronditur fansat dhe vajzën që ai e donte.

Proceder
Proceder
Original title Proceder
IMDb Rating 5.4 334 votes
TMDb Rating 8.7 16 votes

Similar titles

The Way Way Back
Perfect Stranger
Broken City
Runner Runner
One Flew Over the Cuckoo’s Nest
The Assassins
Nje histori e gjate
The Escort
Rabbit Without Ears
Comedy Couple
Before Sunset 2
The Bookshop