Video Sources 210 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Project Ithaca

Project Ithaca

Jun. 07, 2019Canada85 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Pesë të panjohur zgjohen dhe e gjejnë veten të burgosur në bordin e një anije aliene e cila kultivon tmerrin e tyre për energji. Ata fillojnë të kuptojnë që këto qenie kanë dekada dhe ndoshta shekuj që rrëmbejnë njerëz.

Project Ithaca
Project Ithaca
Original title Project Ithaca
IMDb Rating 3.9 378 votes
TMDb Rating 3.5 2 votes

Director

Cast

James Gallanders isJohn Brighton
John Brighton
Daniel Fathers isPerry Bulmer
Perry Bulmer

Similar titles

The Finest Hours
Open Water
Legend
Hours
All Good Things
The Quarry
Upside Down
Jinn
The Silencing
Poseidon
The Highwaymen
The Noonday Witch