Video Sources 91 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Project Power

Project Power

What would you risk for five minutes of pure power?Aug. 14, 2020USA113 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një ish-ushtar bashkëpunon me një polic dhe një vajzë të re për të gjetur burimin e një pilule të rrezikshme, që i siguron superfuqi të përkohshme njerëzve që e pinë.

Project Power
Project Power
Project Power
Project Power
Project Power
Project Power
Original title Project Power
TMDb Rating 6.8 269 votes

Similar titles

The Dustwalker
Rumble in the Bronx
Interview with a Hitman
Spy Intervention
Non-Stop
Stray Bullets
Close Range
The Last Days on Mars
The Look of a Killer
Windtalkers
Baazaar
Kung Fu Dunk