Video Sources 139 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Psych 2: Lassie Come Home

Psych 2: Lassie Come Home

Jul. 15, 2020USA88 Min.TV-PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Shaun dhe Gus sapo janë kthyer në Santa Barbara për të ndihmuar shefin e tyre por e gjejnë veten jo të mirëpritur në klinikën ku është shtruar shefi Lesli. Ata do bëjnë të pamundurën për të zbuluar sekretet e errëta në korridoret e saj.

Psych 2: Lassie Come Home
Original title Psych 2: Lassie Come Home
IMDb Rating 7.8 1,344 votes
TMDb Rating 7.5 8 votes

Director

Steve Franks
Director

Cast

James Roday isShawn Spencer
Shawn Spencer
Dulé Hill isBurton Guster
Burton Guster
Timothy Omundson isCarlton Lassiter
Carlton Lassiter
Maggie Lawson isJuliet O'Hara
Juliet O'Hara
Kirsten Nelson isKaren Vick
Karen Vick
Corbin Bernsen isHenry Spencer
Henry Spencer
Jimmi Simpson isMary Lightly
Mary Lightly

Similar titles

Angus, Thongs and Perfect Snogging
Ronin
Wild Rose
The Road to El Dorado
Blood in the Water
Private
Ender’s Game
Don Jon
Zombieland
The Bodyguard
Wedding Crashers
Ay Lav Yu