Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Psycho Goreman

Psycho Goreman

Jan. 22, 2021Canada95 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pasi zbuluan një perlë që kontrollon një përbindësh të lig që kërkon të shkatërrojë Universin, një vajzë e re dhe vëllai i saj e përdorin atë.

 

Psycho Goreman
Psycho Goreman
Psycho Goreman
Psycho Goreman
Psycho Goreman
Psycho Goreman
Psycho Goreman
Original title Psycho Goreman
IMDb Rating 6.2 4,602 votes
TMDb Rating 6.2 80 votes

Director

Cast

Steven Vlahos isPG (voice)
PG (voice)
Kristen MacCulloch isPandora / Queen Obelisk / Alasdair's Mom
Pandora / Queen Obelisk / Alasdair's Mom
Anna Tierney isPandora (voice)
Pandora (voice)
Roxine Plummer isHuman Pandora
Human Pandora
Alex Chung isDarkscream
Darkscream

Similar titles

Let’s Kill Grandpa
Bloodshot
Project Eden: Vol. I
The Death of Stalin
The Great Beauty
Rango
Logan
Daawat-e-Ishq
LEGO DC: Batman – Family Matters
Inhumanity
Hotel Transilvania 1
The Intern