Video Sources 227 Views

  • Shiko ne Openload openload.co
  • Shiko ne Streamangostreamango.com
Put Nonna in the Freezer

Put Nonna in the Freezer

Mar. 15, 2018Italy100 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Simone, një financier i ngathët, bie në dashuri me Klaudian, e cila jeton me pensionin e gjyshes së saj. Kur e moshuara ndërron jetë, Klaudia e fsheh trupin e saj në frigorifer dhe bëhet pjesë e një mashtrimi bashkë me ndihmën e mikeve të saj për të shmangur falimentimin.

Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Put Nonna in the Freezer
Original title Metti la nonna in freezer
IMDb Rating 6.1 1,048 votes
TMDb Rating 6.3 283 votes

Similar titles

All I Want for Christmas
Stjuarti i vogël 1
Critters Attack!
RED 2
Laid in America
Dance Flick
Queen
Bridesmaids
Hitman: Agent Jun
Being Frank
Pitch Perfect
Jay and Silent Bob Strike Back