Video Sources 104 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoabcvideo.cc
Qarib Qarib Singlle

Qarib Qarib Singlle

Nov. 10, 2017India125 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë më shumë kur ata ndërmarrin një udhëtim për në Rishikesh.

Qarib Qarib Singlle
Qarib Qarib Singlle
Qarib Qarib Singlle
Qarib Qarib Singlle
Original title Qarib Qarib Singlle
IMDb Rating 7.1 6,027 votes
TMDb Rating 7.1 22 votes

Similar titles

Veere Di Wedding
2 States
Flavors of Youth
The Big Bounce
Singham Returns
Daddy Issues
Vive la France
Ride Along
The Wrong Missy
Battle of Jangsari
Balkan Line
The Thin Red Line