Video Sources 107 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Quick

Quick

Jul. 21, 2011South Korea115 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një motorist i famshëm duhet të dorëzojë disa bomba me të dashurën e tij para se helmeta e saj të shpërthejë.

Quick
Original title
IMDb Rating 5.8 993 votes
TMDb Rating 6.1 36 votes

Director

Cho Beom-gu
Director

Cast

Yoo Seung-mok isLee Do-hyeong
Lee Do-hyeong
Yoon Je-moon isJung In-Hyuk
Jung In-Hyuk
Kim Tae-woo isWanatabe Junichi
Wanatabe Junichi
Lee Min-ki isHan Ki-Soo
Han Ki-Soo
Kang Ye-won isChoon-Sim
Choon-Sim
Kim In-kwon isKim Myung-Sik
Kim Myung-Sik
Ju Jin-mo isteam leader Kim
team leader Kim
Ko Chang-seok isDetective Seo
Detective Seo
Kim Byung-chul isDetective Park
Detective Park
Ma Dong-seok isKim Joo-cheol
Kim Joo-cheol

Similar titles

Fearless
The Hater
Scorched Earth
The Invisible Guest
13 Assassins
Focus
Escape Room
We Are Legends
American Made
Alvin dhe Ketrushat
Lethal Weapon
Lucky Luke