Video Sources 82 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Quo Vadis, Aida?

Quo Vadis, Aida?

Feb. 26, 2021Bosnia and Herzegovina101 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Aida është një përkthyese për Kombet e Bashkuara në qytetin e vogël të Srebrenicës, në Bosnje. Kur ushtria serbe pushton qytetin dhe merr kontrollin, ajo kërkon të shpëtojë familjen e saj në kaosin e një lufte të dhimbshme.

 

Quo Vadis, Aida?
Quo Vadis, Aida?
Original title Quo Vadis, Aida?
IMDb Rating 7.2 10,099 votes
TMDb Rating 6.1 7 votes

Director

Cast

Boris Ler isHamdija
Hamdija
Johan Heldenbergh isColonel Karremans
Colonel Karremans
Raymond Thiry isSergeant-major Franken
Sergeant-major Franken
Boris Isaković isRatko Mladić
Ratko Mladić
Reinout Bussemaker isColonel doctor Robben
Colonel doctor Robben
Teun Luijkx isCaptain Mintjes
Captain Mintjes

Similar titles

Payback
Helium
Suzzanna: Buried Alive
A Most Violent Year
Dostana
Kokoda
The Sweeney
The Jesus Rolls
I Am Here
Ndoshta nje dite
Kidnap
American Pastoral