Video Sources 1045 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Quo vado?

Quo vado?

Jan. 01, 2016Italy86 Min.Not Rated
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Keko ka lindur në një qytet të vogël, por të privilegjuar, të Italisë dhe ka nje pune fikse ne zyre. Kur qeveria vendos të bëjë një reformë pë shkurtimin e vendeve të punës, Keko është i detyruar të pranojë kushtet që përkeqësohen.

Quo vado?
Quo vado?
Original title Quo vado?
IMDb Rating 6.6 7,398 votes
TMDb Rating 6.8

Director

Cast

Sonia Bergamasco isDottoressa Sironi
Dottoressa Sironi
Paolo Pierobon isricercatore scientifico
ricercatore scientifico
Lino Banfi isSenatore Binetto
Senatore Binetto
Antonino Bruschetta isMinistro Magno
Ministro Magno
Lilia Perno issuocera di checco
suocera di checco

Similar titles

Valentine’s Day
Transylmania
The Wedding Ringer
All My Friends Are Dead
The Back-Up Plan
Notting Hill
Punch-Drunk Love
Love & Other Drugs
Hot Tub Time Machine 2
Barbershop 2:  Back in Business
Big Bad Wolves
Compadres