Video Sources 47 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko
R.A.I.D. Special Unit

R.A.I.D. Special Unit

Feb. 01, 2017France105 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Xhoana është një grua e re që ëndërron të jetë pjesë e elitës së forcës së sigurisë kombëtare RAID. Babai i saj, ministër i Brendshëm, ndërhyn që ajo të pranohet si stazhiere, me qëllim që të zhgënjehet nga ëndrra e saj. Nga ana tjetër, Xhoana stërvitet nga Zheni, i cili nuk e pranon dot idenë e një gruaje në RAID dhe do të bëjë gjithçka për ta shmangur këtë…

 

R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
R.A.I.D. Special Unit
Original title RAID Dingue
IMDb Rating 5.5 3,557 votes
TMDb Rating 5.8 714 votes

Director

Dany Boon
Director

Cast

Alice Pol isJohanna Pasquali
Johanna Pasquali
Dany Boon isEugène Froissard
Eugène Froissard
Michel Blanc isJacques Pasquali
Jacques Pasquali
Sabine Azéma isMarie-Caroline Dubarry
Marie-Caroline Dubarry
Patrick Mille isEdouard Dubarry
Edouard Dubarry
François Levantal isPatrick Legrand
Patrick Legrand
Florent Peyre isOlivier Lopez
Olivier Lopez
Anne Marivin isLa psychologue du Raid
La psychologue du Raid
Alain Doutey isBernard Dubarry
Bernard Dubarry

Similar titles

You Don’t Mess with the Zohan
A Night at the Roxbury
Agent Sai Srinivasa Athreya
Reclaim
Shrek the Halls
Long Shot
Christopher Robin
The Girl Next Door
Trauma Center
Holiday
The Maiden Heist
Blackhat