Video Sources 24 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Rabid

Rabid

Dec. 13, 2019Canada107 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Rose punon në sektorin e modës, duke shpresuar të bëhet një stiliste. Një aksident trafiku i dëmton fytyrën. Ajo bën një trajtim eksperimental me qeliza rigjeneruese, duke e bërë atë më të fortë dhe më të bukur se kurrë, por kjo ka një efekt anësor.

 

Rabid
Rabid
Rabid
Rabid
Original title Rabid
IMDb Rating 5.2 4,671 votes
TMDb Rating 5.4 106 votes

Director

Jen Soska
Director

Cast

Similar titles

Love Object
Return to House on Haunted Hill
Deccal 2
All Girls Weekend
Rupture
Max Winslow and The House of Secrets
The Mummy: Rebirth
The Hills Have Eyes 1
The Closet
Theresa & Allison
The Open House
The Invasion