Video Sources 13 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Ragnarok

Ragnarok

All myths have an originJan. 01, 2013NO120 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Botët e lashta dhe moderne përplasen kur arkeologu Sigurd Svendsen gjen kuptimin e vërtetë të Runeve sekrete që gjenden në anijen Oseberg.

 

Ragnarok
Ragnarok
Ragnarok
Ragnarok
Ragnarok
Original title Gåten Ragnarok
IMDb Rating 5.9 8,050 votes
TMDb Rating 5.6 162 votes

Similar titles

Zack Snyder’s Justice League
Holmes & Watson
Sleight
Logan
Charlie’s Angels
Vigilante Diaries
Alvin dhe Ketrushat Chipwrecked
Season of the Witch
Black and Blue
Never Back Down
A Dark Truth
Hit-and-Run Squad