Video Sources 267 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Rampant

Rampant

A darkness looms over the kingdomOct. 25, 2018South Korea129 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Princi i ri dhe i dhënë pas qejfeve, Li Çung kthehet në qytetin e tij të lindjes Joseon, pasi vëllai i tij vritet dhe i lë si amanetin e fundit gruan dhe fëmijën që do i vijë në jetë. Gjatë rrugës ai përballet me një tufë njerëzish që kthehen në përbindësha të tërbuar si pasojë e një tërbimi ngjitës nga kafshimet. A do arrijë ai ta shpëtojë prej tyre qytetin e tij dhe njerëzit e zemrës?

Rampant
Rampant
Rampant
Original title 창궐
IMDb Rating 6.3 1,683 votes
TMDb Rating 6.2 31 votes

Director

Cast

Similar titles

The Hollow Point
The Island
The Lover in the Attic
Moby Dick
Star Wars: The Rise of Skywalker
Troy
Pokémon Detective Pikachu
The Hobbit: An Unexpected Journey
Cinderella
6 Bullets
Driving Licence
Twentynine Palms