Video Sources 1417 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Ratatouille

Ratatouille

He's dying to become a chef.Jun. 22, 2007USA111 Min.
Your rating: 0
10 5 votes

Synopsis

Me ëndrrën për t’u bërë një kuzhinier, një gjeni kuzhine në formën e një miu, bën një aleancë të pazakontë me një punëtor të ri kuzhine në një restorant të famshëm.

Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Ratatouille
Original title Ratatouille
IMDb Rating 8.0 508,243 votes
TMDb Rating 7.4

Director

Director

Cast

Patton Oswalt isRemy (voice)
Remy (voice)
Ian Holm isSkinner (voice)
Skinner (voice)
Lou Romano isLinguini (voice)
Linguini (voice)
Brian Dennehy isDjango (voice)
Django (voice)
Peter Sohn isEmile (voice)
Emile (voice)
Peter O'Toole isAnton Ego (voice)
Anton Ego (voice)
Brad Garrett isAuguste Gusteau (voice)
Auguste Gusteau (voice)
Janeane Garofalo isColette (voice)
Colette (voice)
Will Arnett isHorst (voice)
Horst (voice)
Julius Callahan isLalo / Francois (voice)
Lalo / Francois (voice)

Similar titles

Be Cool
Sex Drive
Mary Poppins Returns
Oliveri dhe Shokët
Dad Wanted
Men in Black 3
Dead Snow 2: Red vs. Dead
Those Happy Days
Stockholm
Shpata Magjike Eskalibur Aventure ne Kamelot
Ricky Gervais: Out of England 2
Making Babies