Video Sources 453 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
The Red Maple Leaf

The Red Maple Leaf

Feb. 24, 2017Canada, USA132 Min.NOT RATED
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një detektiv, që po vuan thellësisht humbjen tragjike të gruas dhe së bijës, caktohet kryehetues për gjetjen e vajzës së rrëmbyer të ambasadorit të SHBA-së në Kanada. Vendosmëria për ta gjetur me çdo kusht adoleshenten e humbur në mënyrë misterioze, do ta vërë përballë të papriturave të paparashikueshme…

The Red Maple Leaf
Original title The Red Maple Leaf
IMDb Rating 5.8 4,270 votes
TMDb Rating 5.5

Director

Cast

Similar titles

Sui Dhaaga
Prom Night
Take Shelter
A Nightmare on Elm Street
Cuck
Raging Bull
Romeo + Juliet
Josie
Lead Us Not Into Temptation
Motherless Brooklyn
16 Blocks
Greta