Video Sources 171 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Red Shoes and the Seven Dwarfs

Red Shoes and the Seven Dwarfs

Jul. 25, 2019South Korea92 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, Borëbardha e famshme, e shndërruar në një bukuroshe këpucëkuqe, është në kërkim të babait të saj. Aty ku rrugët e tyre takohen, do të ngatërrohen edhe fatet…

Red Shoes and the Seven Dwarfs
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Red Shoes and the Seven Dwarfs
Original title Red Shoes and the Seven Dwarfs
IMDb Rating 6.1 443 votes
TMDb Rating 6.5 118 votes

Director

Cast

Chloë Grace Moretz isSnow White (voice)
Snow White (voice)
Sam Claflin isMerlin (voice)
Merlin (voice)
Gina Gershon isThe Evil Queen (voice)
The Evil Queen (voice)
Jim Rash isPrince Average (voice)
Prince Average (voice)
Patrick Warburton isMagic Mirror (voice)
Magic Mirror (voice)

Similar titles

Sirena e vogel 3
Rules Don’t Apply
Dragon Ball Z: Resurrection ‘F’ (Dublim)
Before Midnight 3
The Handmaiden
Sex and Lucia
Step Up 2: The Streets
Valentine’s Day
Ask Bu Mu?
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
Dr. Dolittle 2
The Proposal