Video Sources 1011 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Redemption a.k.a Hummingbird

Redemption a.k.a Hummingbird

All roads don't lead to salvation.May. 07, 2013UK, USA100 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër, transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.

Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Redemption a.k.a Hummingbird
Original title Redemption
IMDb Rating 6.2 53,020 votes
TMDb Rating 5.7

Director

Cast

Jason Statham isJoey Jones
Joey Jones
Agata Buzek isChristina
Christina
Lee Asquith-Coe isSilver Mercedes Driver
Silver Mercedes Driver
Lee Nicholas Harris isMeat Market Manager
Meat Market Manager
Andrew Ellis isFootball Supporter 1
Football Supporter 1
Senem Temiz isBanker's Wife
Banker's Wife

Similar titles

Blackmark
Sniper: Assassin’s End
The Canyon
The Little Stranger
Rurouni Kenshin: The Legend Ends
Kalifornia
D-Day
The Long Kiss Goodnight
The Noonday Witch
Pyewacket
Lila & Eve
The Strange Ones