Video Sources 131 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Relic

Relic

Jul. 03, 2020Australia89 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur Edna, matriarka e vjetër dhe vejushë e familjes, zhduket, vajza e saj Kei, dhe mbesa Sem, shkojnë tek shtëpia e vjetër e familjes për ta gjetur. Pas rikthimit të saj, filluan të venë re një prezencë të çuditshme që pushton shtëpinë dhe trupin e Ednës.

Relic
Relic
Relic
Relic
Relic
Relic
Relic
Original title Relic
IMDb Rating 6.1 1,383 votes
TMDb Rating 6.3 48 votes

Director

Cast

Similar titles

Tanhaji: The Unsung Warrior
Child’s Play
Mardaani
What’s Eating Gilbert Grape
Interstellar
All Eyez on Me
More aka Daha
Samurai marason aka Samurai Marathon 1855
The Woman in Black 2: Angel of Death
Patti Cake$
Our Souls at Night
Cage Dive