Video Sources 21 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Remi, Nobody’s Boy

Remi, Nobody’s Boy

Sep. 30, 2018France109 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Remi i vogël është një jetim që shoqëron një muzikant nomad prej të cilit do të mësojë shumë. Nëpër Francë, i shoqëruar nga qeni i tij Capi dhe majmuni Joli-Coeur, Remi do të mësojë rreth jetës si një akrobat dhe do të këndojë për të jetuar.

 

Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Remi, Nobody’s Boy
Original title Rémi sans famille
IMDb Rating 7.0 1,761 votes
TMDb Rating 8.1 279 votes

Director

Cast

Virginie Ledoyen isMadame Harper
Madame Harper
Ludivine Sagnier isMadame Barberin
Madame Barberin
Jonathan Zaccaï isJérôme Barberin
Jérôme Barberin
Jacques Perrin isRémi Older
Rémi Older
Zoe Boyle isMme Milligan
Mme Milligan
Nicholas Rowe isJames Milligan
James Milligan
Nicola Duffett isMrs. Driscoll
Mrs. Driscoll

Similar titles

Upside Down
A Christmas Gift from Bob
Barry Lyndon
Star Wars: The Rise of Skywalker
Spycies
Star Trek: Nemesis
The Legend of Zorro
Coco
Wild Orchid
The Fox and the Hound
Robin Hood
A Dog’s Purpose