Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Reminiscence

Reminiscence

Don't look back.Aug. 19, 2021USA116 Min.PG-13
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Nik Banister, një hetues privat i mendjes, lundron në botën joshëse të së kaluarës, kur jeta e tij ndryshohet nga klientja e re Mej. Një rast i thjeshtë bëhet obsesion pasi ajo zhduket dhe ai lufton për të mësuar të vërtetën rreth saj.

 

Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Reminiscence
Original title Reminiscence
IMDb Rating 5.9 13,776 votes
TMDb Rating 7.5 298 votes

Director

Lisa Joy
Director

Cast

Hugh Jackman isNicolas 'Nick' Bannister
Nicolas 'Nick' Bannister
Thandiwe Newton isEmily
Emily "Watts" Sanders
Daniel Wu isSaint Joe
Saint Joe
Cliff Curtis isCyrus Booth
Cyrus Booth
Angela Sarafyan isElsa Carine
Elsa Carine
Natalie Martinez isAvery Castillo
Avery Castillo
Brett Cullen isWalter Sylvan
Walter Sylvan

Similar titles

Replicant
Terminus
Rise of the Planet of the Apes
Hot Tub Time Machine
Rust and Bone
Now You See Me 2
Lost in the Pacific
Necromancer 2020
Bereavement
American Pie
Realms
A Cinderella Story: Christmas Wish