Video Sources 48 Views

  • Shikoevoload.io
Rendez-Vous

Rendez-Vous

Jun. 04, 2015Netherlands100 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një grua trashëgon një shtëpi në një fermë të rrënuar dhe shpreson ta kthejë atë në një rezidencë të këndshme me ndihmën e burrit të saj. Ndërsa rindërtimi fillon, ajo e gjen veten të joshur në një çështje të zymtë me një kontraktor.

 

Original title Rendez-Vous
IMDb Rating 5.7 1,390 votes
TMDb Rating 5.3 39 votes

Similar titles

Red Cliff Part II
Balloon
The Lost Tribe
Paid in Full
Orbiter 9
The Tall Man
Run Raja Run
The Corrupted
We Own the Night
Velvet Buzzsaw
Blue Iguana
The Sweet Life